Nový výrobek – Zavlažovací vak

Nový výrobek – Zavlažovací vak

V dnešní době se stále častěji potýkáme s extrémními klimatickými podmínkami, jako jsou dlouhá období horka a sucha. Tyto podmínky kladou velké nároky na péči o zeleň, zejména o nově vysazené stromy a keře, které jsou závislé na dostatečné závlaze. Tento problém je možné zmírnit použitím Zavlažovacího vaku.

Fatra uvádí na trh Zavlažovací vak s kapacitou až 70 litrů vody, který poskytuje závlahu po dobu 2-4 týdnů.

Zavlažovací vak zajistí dostatečnou závlahu bez hluboké a velké závlahové misky, či dlouhé doby zalévání. Vak se jednoduše položí kolem kmene stromu a hadicí či konví se během pár minut naplní vodou. Malé otvory na spodní straně vaku zajistí pomalou a cílenou závlahu výsadby. Do vody lze přimíchat i hnojiva, která podporují růst rostlin a zlepšují jejich zdraví.

Vaky jsou vhodné jak pro soukromé zahradníky, tak i pro zahradnické firmy, obce a města, které pečují o veřejnou zeleň. Poskytují efektivní a ekonomicky dostupné řešení pro zavlažování a péči o rostliny v různých prostředích.

Vaky lze snadno přemístit a použít opakovaně, což zvyšuje jejich flexibilitu a efektivitu. Díky použitému odolnému materiálu jsou tyto vaky dlouhodobě odolné a spolehlivé.

Vak je navržen v souladu s principy ekodesignu – fólie je vyrobena ze 100 % z vnitropodnikového plastového odpadu při zachování všech kvalitativních požadavků.

Více informací k výrobků získáte zde: Zavlažovací vak

Vak je možné zakoupit na našem e-shopu. V případě, že požadujete větší množství vaků, kontaktujte prosím našeho prodejce:

Ivana Náplavová
Tel.: +420 577 502 277
Mobil: + 420 724 405 719
E-mail: Ivana.naplavova@fatra.cz