Nová Frenchie kolekce nafukovacích hraček

Nová Frenchie kolekce nafukovacích hraček

Designérka Veronika Vaňhová navrhla novou nafukovací kolekci hraček skládající se ze čtyř různých produktů, které jsou vhodné pro rozdílné věkové kategorie. Grafika je pak sjednocujícím prvkem s tématem populárního francouzského buldočka. Název kolekce je odvozen od slangového pojmenování tohoto pejska, tedy „Frenchie“

Potisky hraček jsou výrazné, je využito kontrastních barev černé a červené na bílém podkladu. Volba těchto barev není nahodilá. Věděli jste, že právě černobílé hračky patří k základním kamenům tzv. Montessori přístupu k rozvoji smyslového vnímání a poznávání světa?

Z tohoto důvodu je pro nejmenší miminka součástí kolekce malý nafukovací kroužek. Slouží ke správné stimulaci zraku novorozených dětí, které po příchodu na svět vidí pouze černobíle a do vzdálenosti maximálně 30 centimetrů. Červenou barvu začínají rozeznávat až okolo pátého měsíce věku, takže je pro ně hračka dlouho poutavá. Díky svému tvaru a velikosti navíc skvěle poslouží i k trénování prvního úchopu nebo jako chrastítko, protože uvnitř se nachází rolnička.

Pro děti od dvou let jsou v kolekci zahrnuty hračky do vody, a to kruh na plavání a nafukovací míč o průměru 28 centimetrů, který se malým dětem dobře chytá díky nově upraveným menším rozměrům.

Novinkou mezi výrobky této kolekce je Frisbee. Jedná se o unikátní nafukovací létající talíř, jehož hlavní výhodou oproti konkurenčním výrobkům je skladnost. Na konci hry si ho můžete v klidu vyfouknout, složit a dát třeba do kapsy od kalhot. Majitelé psů jej dokonce mohou použít jako nouzovou cestovní misku na vodu pro svého miláčka. Motiv buldočka se tak stává celkem příhodným.

Designerka Veronika Vaňhová a nafukovací hračky Frenchie
Designerka Veronika Vaňhová a nafukovací hračky Frenchie