Měkčené PVC fólie na oděvních modelech

Měkčené PVC fólie na oděvních modelech

Měkčené fólie z PVC mají rozmanité vlastnosti a tím i způsoby použití. Fólie se běžně používají pro výrobu obalů ( lůžkoviny, hračky, gramodesky, technické výrobky, složky, diáře, visačky, rozřaďovače, vizitkáře, atd), mobilních poklopů na bazény, pláštěnky, nafukovací hračky, urologické vaky, protiprůvanové zábrany, roubovací pásky, atd. Fólie lze jednoduše stříhat a znovu spojovat lepením, šitím či svařováním. Toho využívají i módní návrháři, kteří používají fólie na různé oděvní aplikace, kabelky či batohy.

Jedním z takových mladých návrhářů je i Natálie Pospíšilíková. Do svých modelů použila transparentní fólii bez dezénu. Podívejte se na její zdařilou kolekci.

Natálie Pospíšilíková se narodila v roce 1998 ve Zlíně. V současné době bydlí v Tučapech nedaleko Holešova. Studuje uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti obor modelářství a návrhářství oděvu. Po absolvování maturity by se ráda věnovala svému vystudovanému oboru na vysoké škole v České republice nebo v zahraničí. https://www.instagram.com/nateli_design/

https://www.facebook.com/pg/natelidesign/about/